KOMÍN IZOLOVANÝ KK 0,6 MM

Systémové komíny s označením KK 0,6 sú určené na odvádzanie dymových plynov pre druhy palív, ako je vykurovací olej, zemný plyn, svietiplyn, propán bután, drevo (otvorený spotrebič) a ďalšie. Pokračovať

Systémové komíny s označením KK 0,6 sú určené na odvádzanie dymových plynov pre druhy palív, ako je vykurovací olej, zemný plyn, svietiplyn, propán bután, drevo (otvorený spotrebič) a ďalšie. Všetky časti sú vyrobené z vysoko akostného nerezového plechu o hrúbke 0,6 mm a 0,8 mm podľa priemeru. Opláštenie je z lesklého antikorového plechu hr. 0,5. Pozdĺžne spoje sú strojovo zvárané v ochrannej atmosfére zaisťujúcej vysokú pevnosť a životnosť spoja. Hrúbka izolácie je 40 alebo 50 mm.
Systém sa vyznačuje malou náročnosťou na priestor pre montáž, nízkou hmotnosťou, malými manipulačnými priestormi, vysokou variabilnosťou a obzvlášť rýchlou a cenovo priaznivou inštaláciou. Súčasťou systému je celý rad kotviacich prvkov pre pohodlnú a rýchlu montáž. Komíny sú okamžite po montáži schopné prevádzky.
Povrch komína možno na želanie vybaviť nástrekom práškovej farby v odtieni palety RAL

Použitie:
- vhodné pre odvod spalín od spotrebičov na palivá ako je vykurovací olej, zemný plyn, svietiplyn, propán bután, drevo (otvorený spotrebič).
- vhodné pre umiestnenie na fasáde
- vhodné pre umiestnenie v interiéri

Značenie komínového systému podľa ČSN EN 1443 T400 N1 W 3 G100

Materiál: Vnútorná vložka antikor 1.4404 / vonkajší plášť antikor 1.4301

Výhradný dovozca pre ČR: MBTerm-krby s.r.o.

 

 

celkom 281 produktov

Čakáte na novinky? Napíšeme vám!