KOMÍN IZOLOVANÝ KK 1,0 MM SPIROFLEX

Systémové komíny s označením KK 1,0 sú určené k odvádzaniu dymových plynov pre všetky druhy palív, ako je vykurovací olej, zemný plyn, svietiplyn, propán bután, drevo, uhlie, koks a ďalšie. Pokračovať

Systémové komíny s označením KK 1,0 sú určené k odvádzaniu dymových plynov pre všetky druhy palív, ako je vykurovací olej, zemný plyn, svietiplyn, propán bután, drevo, uhlie, koks a ďalšie. Všetky časti sú vyrobené z vysoko akostného antikorového plechu o hrúbke 1,0 mm. Opláštenie je z lesklého antikorového plechu hr. 1,0. Pozdĺžne spoje sú strojovo zvárané v ochrannej atmosfére zaisťujúcej vysokú pevnosť a životnosť spoja. Hrúbka izolácie je 40 alebo 50 mm. Hrdlové spoje jednotlivých častí o dĺžke 100 mm zaisťujú tesnosť a vynikajúcu pevnosť aj pri vysokých teplotách.
Systém sa vyznačuje malou náročnosťou na priestor pre montáž, nízkou hmotnosťou, malými manipulačnými priestormi, vysokou variabilnosťou a obzvlášť rýchlou a cenovo priaznivou inštaláciou. Súčasťou systému je celý rad kotviacich prvkov pre pohodlnú a rýchlu montáž. Komíny sú okamžite po montáži schopné prevádzky.
Povrch komína možno na želanie vybaviť nástrekom práškovej farby v odtieni palety RAL

Použitie:
- vhodné pre odvod spalín od spotrebičov na všetky druhy palív ako je vykurovací olej, zemný plyn, svietiplyn, propán bután, drevo, uhlie, koks....
- vhodné pre umiestnenie na fasáde
- vhodné pre umiestnenie v interiéri
- vhodné pre zvislý dymovod (napr. v bungalove), komín stavaný priamo nad krbovou vložkou alebo kachľami - nie je nutnosť čistiaceho dielu, T-kusu..= veľmi nízka cena!

Značenie komínového systému podľa ČSN EN 1443 T400 N1 W 3 G100

Materiál: Vnútorná vložka antikor 1.4404 / vonkajší plášť antikor 1.4301

Výhradný dovozca pre ČR: MBTerm-krby s.r.o.

 

 

celkom 2 produktov

Čakáte na novinky? Napíšeme vám!