Individuálne poradenstvo
Viac ako 15 rokov skúseností
Držiteľ certifikátu kvality ISO 9001
Krbová mriežka lesklá 170 x 370 chrómniklová kovová krbová vetracia mriežka lakovaná.Krbová mriežka na rozvod teplého vzduchu z krbovej vložky a vetranie.Vnútorný rám je odnímateľný.
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 1 kg |
| Výška kapsy: | 15.2 cm |
| Typ: | Potažené |
| Šířka kapsy: | 35.1 cm |
| Šířka cm: | 37 cm |
| Velikost mřížky: | 17X37 |
| Aktívní pole mřížky: | 384 cm2 |
| Hloubka kapsy: | 4.5 cm |
| Vlastnost: | Síť |
| Barva Kratki: | Poniklované |
| Výška cm: | 17 cm |
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 1 kg |
| Výška kapsy: | 15.2 cm |
| Typ: | Potažené |
| Šířka kapsy: | 35.1 cm |
| Šířka cm: | 37 cm |
| Velikost mřížky: | 17X37 |
| Aktívní pole mřížky: | 384 cm2 |
| Hloubka kapsy: | 4.5 cm |
| Vlastnost: | Síť |
| Barva Kratki: | Poniklované |
| Výška cm: | 17 cm |