Individuálne poradenstvo
Viac ako 15 rokov skúseností
Držiteľ certifikátu kvality ISO 9001
Krbová mriežka čierno-medená od spoločnosti KRATKI s rozmermi 220 x 370.
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 0.9 kg |
| Výška kapsy: | 20 cm |
| Typ: | Malované |
| Šířka kapsy: | 35.1 cm |
| Šířka cm: | 37 cm |
| Velikost mřížky: | 22X37 |
| Aktívní pole mřížky: | 544 cm2 |
| Hloubka kapsy: | 4.5 cm |
| Vlastnost: | Síť |
| Barva Kratki: | Černá a stříbro |
| Výška cm: | 22 cm |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 0.9 kg |
| Výška kapsy: | 20 cm |
| Typ: | Malované |
| Šířka kapsy: | 35.1 cm |
| Šířka cm: | 37 cm |
| Velikost mřížky: | 22X37 |
| Aktívní pole mřížky: | 544 cm2 |
| Hloubka kapsy: | 4.5 cm |
| Vlastnost: | Síť |
| Barva Kratki: | Černá a stříbro |
| Výška cm: | 22 cm |
| Dostupnosť: | Skladom |