Individuálne poradenstvo
Viac ako 15 rokov skúseností
Držiteľ certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 0.8 kg |
| Výška kapsy: | 20 cm |
| Typ: | Malované |
| Šířka kapsy: | 20 cm |
| Šířka cm: | 22 cm |
| Velikost mřížky: | 22X22 |
| Aktívní pole mřížky: | 289 cm2 |
| Hloubka kapsy: | 4.5 cm |
| Vlastnost: | Shutter |
| Barva Kratki: | Černá |
| Výška cm: | 22 cm |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 0.8 kg |
| Výška kapsy: | 20 cm |
| Typ: | Malované |
| Šířka kapsy: | 20 cm |
| Šířka cm: | 22 cm |
| Velikost mřížky: | 22X22 |
| Aktívní pole mřížky: | 289 cm2 |
| Hloubka kapsy: | 4.5 cm |
| Vlastnost: | Shutter |
| Barva Kratki: | Černá |
| Výška cm: | 22 cm |
| Dostupnosť: | Skladom |