Individuálne poradenstvo
Viac ako 15 rokov skúseností
Držiteľ certifikátu kvality ISO 9001
Krbová mriežka 11 x 11 cm medená kovová vetracia mriežka.Krbová mriežka na rozvod teplého vzduchu z krbovej vložky a vetranie.Vnútorný rám je odnímateľný.Farba: medená
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 0.2 kg |
| Výška kapsy: | 8.6 cm |
| Typ: | Malované |
| Šířka kapsy: | 8.6 cm |
| Šířka cm: | 10.6 cm |
| Velikost mřížky: | 11X11 |
| Aktívní pole mřížky: | 36 cm2 |
| Hloubka kapsy: | 4.5 cm |
| Vlastnost: | Síť |
| Barva Kratki: | Měď |
| Výška cm: | 10.6 cm |
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 0.2 kg |
| Výška kapsy: | 8.6 cm |
| Typ: | Malované |
| Šířka kapsy: | 8.6 cm |
| Šířka cm: | 10.6 cm |
| Velikost mřížky: | 11X11 |
| Aktívní pole mřížky: | 36 cm2 |
| Hloubka kapsy: | 4.5 cm |
| Vlastnost: | Síť |
| Barva Kratki: | Měď |
| Výška cm: | 10.6 cm |