Individuálne poradenstvo
Viac ako 15 rokov skúseností
Držiteľ certifikátu kvality ISO 9001
Krbová mriežka 22 x 45 krémová so žalúziou. Krbová mriežka na rozvod teplého vzduchu z krbovej vložky a vetranie.Vnútorný rám je odnímateľný.
| Značka: | KRATKI |
| Farba: | krémová |
| Dĺžka: | 766 mm |
| Šírka: | 547 mm |
| Výška: | 90 mm |
| Hĺbka: | 126,5 mm |
| hmotnosť: | 3,3 kg |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Značka: | KRATKI |
| Farba: | krémová |
| Dĺžka: | 766 mm |
| Šírka: | 547 mm |
| Výška: | 90 mm |
| Hĺbka: | 126,5 mm |
| hmotnosť: | 3,3 kg |
| Dostupnosť: | Skladom |