Individuálne poradenstvo
Viac ako 15 rokov skúseností
Držiteľ certifikátu kvality ISO 9001
Krbová mriežka Luft grafit od spoločnosti KRATKI s rozmermi 90 x 800.
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 2.5 kg |
| Barva Kratki: | Grafit |
| Vlastnost: | Rovný |
| Aktívní pole mřížky: | 391 cm2 |
| Velikost mřížky: | 80X9 |
| Šířka cm: | 80 cm |
| Typ: | Hlaveň |
| Výška cm: | 9 cm |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 2.5 kg |
| Barva Kratki: | Grafit |
| Vlastnost: | Rovný |
| Aktívní pole mřížky: | 391 cm2 |
| Velikost mřížky: | 80X9 |
| Šířka cm: | 80 cm |
| Typ: | Hlaveň |
| Výška cm: | 9 cm |
| Dostupnosť: | Skladom |