Individuálne poradenstvo
Viac ako 15 rokov skúseností
Držiteľ certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Výška cm: | 9 cm |
| Typ: | Hlaveň |
| Šířka cm: | 60 cm |
| Velikost mřížky: | 60X9 |
| Aktívní pole mřížky: | 290 cm2 |
| Vlastnost: | Rovný |
| Barva Kratki: | Krémová |
| Hmotnost kg: | 2 kg |
| Dĺžka: | 600 mm |
| Výška: | 90 mm |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Značka: | KRATKI |
| Výška cm: | 9 cm |
| Typ: | Hlaveň |
| Šířka cm: | 60 cm |
| Velikost mřížky: | 60X9 |
| Aktívní pole mřížky: | 290 cm2 |
| Vlastnost: | Rovný |
| Barva Kratki: | Krémová |
| Hmotnost kg: | 2 kg |
| Dĺžka: | 600 mm |
| Výška: | 90 mm |
| Dostupnosť: | Skladom |