Individuálne poradenstvo
Viac ako 15 rokov skúseností
Držiteľ certifikátu kvality ISO 9001
Biela ľavá rohová krbová mriežka Luft od spoločnosti KRATKI s rozmermi 547 x 766 x 90.
| Značka: | KRATKI |
| Farba: | biela |
| Šírka: | 766 mm |
| Dĺžka: | 547 mm |
| Výška: | 90 mm |
| Hĺbka: | 126,5 mm |
| hmotnosť: | 3,6 kg |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Značka: | KRATKI |
| Farba: | biela |
| Šírka: | 766 mm |
| Dĺžka: | 547 mm |
| Výška: | 90 mm |
| Hĺbka: | 126,5 mm |
| hmotnosť: | 3,6 kg |
| Dostupnosť: | Skladom |