Individuálne poradenstvo
Viac ako 15 rokov skúseností
Držiteľ certifikátu kvality ISO 9001
Rohová krbová mriežka Luft grafit od spoločnosti KRATKI s rozmermi 560 x 560 x 90.
| Značka: | KRATKI |
| Farba: | grafit |
| Dĺžka: | 560 mm |
| Šírka: | 560 mm |
| Výška: | 90 mm |
| Hĺbka: | 126,5 mm |
| hmotnosť: | 3,7 kg |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Značka: | KRATKI |
| Farba: | grafit |
| Dĺžka: | 560 mm |
| Šírka: | 560 mm |
| Výška: | 90 mm |
| Hĺbka: | 126,5 mm |
| hmotnosť: | 3,7 kg |
| Dostupnosť: | Skladom |