Individuálne poradenstvo
Viac ako 15 rokov skúseností
Držiteľ certifikátu kvality ISO 9001
Antikorová brúsená matná krbová mriežka Tunel od spoločnosti KRATKI s rozmermi 60 x 600.
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 1.6 kg |
| Barva Kratki: | Grended |
| Vlastnost: | Rovný |
| Aktívní pole mřížky: | 171 cm2 |
| Velikost mřížky: | 60X6 |
| Šířka cm: | 60 cm |
| Typ: | Tunel |
| Výška cm: | 6 cm |
| Dostupnosť: | Expedícia 5-15 pracovných dní |
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 1.6 kg |
| Barva Kratki: | Grended |
| Vlastnost: | Rovný |
| Aktívní pole mřížky: | 171 cm2 |
| Velikost mřížky: | 60X6 |
| Šířka cm: | 60 cm |
| Typ: | Tunel |
| Výška cm: | 6 cm |
| Dostupnosť: | Expedícia 5-15 pracovných dní |