Individuálne poradenstvo
Viac ako 15 rokov skúseností
Držiteľ certifikátu kvality ISO 9001
Krémová krbová mriežka Tunel od spoločnosti KRATKI s rozmermi 60 x 1000.
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 2.2 kg |
| Barva Kratki: | Krémová |
| Vlastnost: | Rovný |
| Aktívní pole mřížky: | 291 cm2 |
| Velikost mřížky: | 100X6 |
| Šířka cm: | 100 cm |
| Typ: | Tunel |
| Výška cm: | 6 cm |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 2.2 kg |
| Barva Kratki: | Krémová |
| Vlastnost: | Rovný |
| Aktívní pole mřížky: | 291 cm2 |
| Velikost mřížky: | 100X6 |
| Šířka cm: | 100 cm |
| Typ: | Tunel |
| Výška cm: | 6 cm |
| Dostupnosť: | Skladom |