Individuálne poradenstvo
Viac ako 15 rokov skúseností
Držiteľ certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Výkon ohrievača: | 10 kW |
| Výkon regulovateľný: | 5,5-13,5 kW |
| Výkon do výmenníka : | 2,5 kW |
| Kapacita: | 7 l |
| Materiál: | Litina |
| Účinnosť: | 75 % |
| Priemerná teplota spalín: | 290 °C |
| Maximálna dĺžka polien: | 350 mm |
| hmotnosť: | 165 kg |
| Priemer dymovodu vonkajší: | 150 mm |
| Emisie CO (pri 13% O2 ) v %: | 0.15 % |
| Emisie prachu: | 14 mg/m3 |
| Súlad s normou ECODESIGN: | Áno |
| Zhoda s normou BImSchV 2: | Nie |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Značka: | KRATKI |
| Výkon ohrievača: | 10 kW |
| Výkon regulovateľný: | 5,5-13,5 kW |
| Výkon do výmenníka : | 2,5 kW |
| Kapacita: | 7 l |
| Materiál: | Litina |
| Účinnosť: | 75 % |
| Priemerná teplota spalín: | 290 °C |
| Maximálna dĺžka polien: | 350 mm |
| hmotnosť: | 165 kg |
| Priemer dymovodu vonkajší: | 150 mm |
| Emisie CO (pri 13% O2 ) v %: | 0.15 % |
| Emisie prachu: | 14 mg/m3 |
| Súlad s normou ECODESIGN: | Áno |
| Zhoda s normou BImSchV 2: | Nie |
| Dostupnosť: | Skladom |