Individuálne poradenstvo
Viac ako 15 rokov skúseností
Držiteľ certifikátu kvality ISO 9001
Rozmery: vonkajší rozmer (montážny rozmer).Farba: grafitová
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 0.2 kg |
| Barva Kratki: | Grafit |
| Vlastnost: | Síť |
| Aktívní pole mřížky: | 60 cm2 |
| Velikost mřížky: | Ø 100 |
| Průměr kapsy: | 10 cm |
| Šířka cm: | 100 cm |
| Typ: | Malované |
| Výška cm: | 100 cm |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 0.2 kg |
| Barva Kratki: | Grafit |
| Vlastnost: | Síť |
| Aktívní pole mřížky: | 60 cm2 |
| Velikost mřížky: | Ø 100 |
| Průměr kapsy: | 10 cm |
| Šířka cm: | 100 cm |
| Typ: | Malované |
| Výška cm: | 100 cm |
| Dostupnosť: | Skladom |