Individuálne poradenstvo
Viac ako 15 rokov skúseností
Držiteľ certifikátu kvality ISO 9001
Voľne stojaci biokrb KRATKI DECEMBER TÜV
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 82 kg |
| Barva Kratki: | Bílý |
| Materiál provedení: | Ocel,MDF |
| Certifikát: | TÜV |
| Délka plamene: | 35 |
| Druh paliva: | Biopaliva - ethylalkohol |
| Šířka cm: | 115 cm |
| Výška cm: | 107.1 cm |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 82 kg |
| Barva Kratki: | Bílý |
| Materiál provedení: | Ocel,MDF |
| Certifikát: | TÜV |
| Délka plamene: | 35 |
| Druh paliva: | Biopaliva - ethylalkohol |
| Šířka cm: | 115 cm |
| Výška cm: | 107.1 cm |
| Dostupnosť: | Skladom |