Individuálne poradenstvo
Viac ako 15 rokov skúseností
Držiteľ certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Farba: | krémová |
| Šírka: | 766 mm |
| Dĺžka: | 547 mm |
| Výška: | 90 mm |
| Hĺbka: | 78,5 mm |
| hmotnosť: | 3,6 kg |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Značka: | KRATKI |
| Farba: | krémová |
| Šírka: | 766 mm |
| Dĺžka: | 547 mm |
| Výška: | 90 mm |
| Hĺbka: | 78,5 mm |
| hmotnosť: | 3,6 kg |
| Dostupnosť: | Skladom |