Individuálne poradenstvo
Viac ako 15 rokov skúseností
Držiteľ certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Výška cm: | 6 cm |
| Typ: | Rohový barel |
| Šířka cm: | 56 cm |
| Velikost mřížky: | 56X56X6 |
| Aktívní pole mřížky: | 260 cm2 |
| Vlastnost: | Symetrický roh |
| Barva Kratki: | Bílý |
| Hmotnost kg: | 2.2 kg |
| Farba: | Biela |
| Dĺžka: | 560 mm |
| Výška: | 60 mm |
| Šírka: | 560 mm |
| Hĺbka: | 80 mm |
| hmotnosť: | 2,2 kg |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Značka: | KRATKI |
| Výška cm: | 6 cm |
| Typ: | Rohový barel |
| Šířka cm: | 56 cm |
| Velikost mřížky: | 56X56X6 |
| Aktívní pole mřížky: | 260 cm2 |
| Vlastnost: | Symetrický roh |
| Barva Kratki: | Bílý |
| Hmotnost kg: | 2.2 kg |
| Farba: | Biela |
| Dĺžka: | 560 mm |
| Výška: | 60 mm |
| Šírka: | 560 mm |
| Hĺbka: | 80 mm |
| hmotnosť: | 2,2 kg |
| Dostupnosť: | Skladom |