Individuálne poradenstvo
Viac ako 15 rokov skúseností
Držiteľ certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Výška cm: | 6 cm |
| Typ: | Rohový barel |
| Šířka cm: | 56 cm |
| Velikost mřížky: | 56X56X6 |
| Aktívní pole mřížky: | 289 cm2 |
| Vlastnost: | Symetrický roh |
| Barva Kratki: | Grended |
| Hmotnost kg: | 3 kg |
| Farba: | nerez |
| Dĺžka: | 560 mm |
| Výška: | 90 mm |
| Šírka: | 560 mm |
| Hĺbka: | 126,5 mm |
| hmotnosť: | 2 kg |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Značka: | KRATKI |
| Výška cm: | 6 cm |
| Typ: | Rohový barel |
| Šířka cm: | 56 cm |
| Velikost mřížky: | 56X56X6 |
| Aktívní pole mřížky: | 289 cm2 |
| Vlastnost: | Symetrický roh |
| Barva Kratki: | Grended |
| Hmotnost kg: | 3 kg |
| Farba: | nerez |
| Dĺžka: | 560 mm |
| Výška: | 90 mm |
| Šírka: | 560 mm |
| Hĺbka: | 126,5 mm |
| hmotnosť: | 2 kg |
| Dostupnosť: | Skladom |