TATAREK Záložný zdroj TZA7 SINUS A 300 WAC UPS čierny

Núdzové napájanie vykurovacích systémov - kotly ústredného kúrenia, krby s výmenníkom vody, solárne systémy, čerpadlá Rozmery: 230x145x180 ... viac

Identifikátor produktu: 4610406
Cena dopravy: 6,00 €
Skladom 5 ks.
300,00
-31%
207,00
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 207,00
172,50 € bez DPH
Držiteľ certifikátu kvality
Bezpečná platba kartou
Viac ako 10 rokov skúseností v odbore

TATAREK Záložný zdroj TZA7 SINUS A 300 WAC UPS čierny

Núdzové napájanie vykurovacích systémov - kotly ústredného kúrenia, krby s výmenníkom vody, solárne systémy, čerpadlá

Rozmery: 230x145x180

TATAREK Záložný zdroj TZA7 SINUS A 300/500 WAC UPS

UPS SINUS PRO E je záložné napájacie zariadenie a poskytuje zdroj striedavého prúdu v prípade výpadku elektrickej siete. Počas prítomnosti sieťového napätia na vstupe zariadenia je toto napätie priamo presmerované na výstup jednotlivých zariadení a podľa potreby stabilizované. Tento prevádzkový režim sa nazýva sieťový režim.
V prípade výpadku napájania na vstupe sa zariadenie automaticky prepne do režimu napájania z batérie. Napätie z batérie sa prostredníctvom meniča trvale mení na striedavé. K vybitiu batérie dôjde, keď napätie batérie dosiahne približne 11 V. Keď napätie batérie dosiahne približne 10,5 V, zariadenie sa vypne, aby chránilo batériu pred hlbokým vybitím. Je potrebné vziať do úvahy, že v tomto stave sa z batérie odoberá minimálny prúd a v prípade dlhšieho výpadku elektrickej siete je potrebné fyzicky odpojiť káble od batérie. (Neodpájajte menič od elektrickej siete mimo sezóny, hrozí poškodenie batérie). Ak sa opäť objaví vstupné napätie, zariadenie sa automaticky prepne do sieťového režimu. Zariadenie je vybavené rýchlym 32-bitovým procesorom a toroidným transformátorom, ktorý zabezpečuje bezproblémovú prevádzku. Inteligentné ovládanie ventilátora v závislosti od aktuálnej teploty zariadenia.

Parametre

Od tejto značky

Viac od TATAREK