Individuálne poradenstvo
Viac ako 15 rokov skúseností
Držiteľ certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Jmenovitý výkon: | 8 kW |
| Teplná účinnost: | 83 |
| Průměr vstupu: | 100 |
| Průměr vystupu spalin: | 150, 150 mm |
| Průtok hmoty spalin: | 9.1 g/s |
| Šířka cm: | 52.1 cm |
| Teplota spalin: | 175 °C |
| Koeficient EEI: | 109 |
| Vybaveni: | Příjem vzduchu,Dekorativní skleněné sklo,Ashpan,Načítání spalovací komory |
| Výška cm: | 122.4 cm |
| Rozsah tepelného výkonu: | 5.5 - 10.0 kW |
| Emise CO: | 1240 mg/m3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ): | 0.099 % |
| Emise NOx: | 111 mg/Nm3 |
| Emise OGC: | 65 Nm3 |
| Emise prachu mg/m3: | 38 mg/m3 |
| Max délka dřevěné palivo: | 35 cm |
| Teplný výkon pro vytápění pokojů: | 8 kW |
| Sezonní energetická účinnost: | 73 |
| Druh zasklení: | Dodatečné boční zasklení |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Barva obložení: | Bílý |
| Předni část: | Ocelové čelo s keramickým sklem |
| Zavírání: | Ne |
| Certifikát: | BImSchV 2,Ekodesign,Určeno pro zotavení |
| Materiál provedení: | Ocel |
| Barva Kratki: | Černá |
| Hmotnost kg: | 140 kg |
| Výkon ohrievača: | 10 kW |
| Materiál: | oceľ |
| Účinnosť: | 83 % |
| Priemerná teplota spalín: | 175 °C |
| hmotnosť: | 140 kg |
| Priemer dymovodu vonkajší: | 150 mm |
| Emisie prachu: | 38 mg/m3 |
| Súlad s normou ECODESIGN: | Áno |
| Zhoda s normou BImSchV 2: | Áno |
| Energetická trieda: | A+ |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Značka: | KRATKI |
| Jmenovitý výkon: | 8 kW |
| Teplná účinnost: | 83 |
| Průměr vstupu: | 100 |
| Průměr vystupu spalin: | 150, 150 mm |
| Průtok hmoty spalin: | 9.1 g/s |
| Šířka cm: | 52.1 cm |
| Teplota spalin: | 175 °C |
| Koeficient EEI: | 109 |
| Vybaveni: | Příjem vzduchu,Dekorativní skleněné sklo,Ashpan,Načítání spalovací komory |
| Výška cm: | 122.4 cm |
| Rozsah tepelného výkonu: | 5.5 - 10.0 kW |
| Emise CO: | 1240 mg/m3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ): | 0.099 % |
| Emise NOx: | 111 mg/Nm3 |
| Emise OGC: | 65 Nm3 |
| Emise prachu mg/m3: | 38 mg/m3 |
| Max délka dřevěné palivo: | 35 cm |
| Teplný výkon pro vytápění pokojů: | 8 kW |
| Sezonní energetická účinnost: | 73 |
| Druh zasklení: | Dodatečné boční zasklení |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Barva obložení: | Bílý |
| Předni část: | Ocelové čelo s keramickým sklem |
| Zavírání: | Ne |
| Certifikát: | BImSchV 2,Ekodesign,Určeno pro zotavení |
| Materiál provedení: | Ocel |
| Barva Kratki: | Černá |
| Hmotnost kg: | 140 kg |
| Výkon ohrievača: | 10 kW |
| Materiál: | oceľ |
| Účinnosť: | 83 % |
| Priemerná teplota spalín: | 175 °C |
| hmotnosť: | 140 kg |
| Priemer dymovodu vonkajší: | 150 mm |
| Emisie prachu: | 38 mg/m3 |
| Súlad s normou ECODESIGN: | Áno |
| Zhoda s normou BImSchV 2: | Áno |
| Energetická trieda: | A+ |
| Dostupnosť: | Skladom |