Individuálne poradenstvo
Viac ako 15 rokov skúseností
Držiteľ certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 11 kg |
| Verze: | Levý roh |
| Šířka cm: | 60 cm |
| Velikost: | 60 cm |
| Druh paliva: | Biopaliva - ethylalkohol |
| Délka plamene: | 25 |
| Certifikát: | TÜV |
| Materiál provedení: | Ocel |
| Barva Kratki: | Černá |
| Výška cm: | 48 cm |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 11 kg |
| Verze: | Levý roh |
| Šířka cm: | 60 cm |
| Velikost: | 60 cm |
| Druh paliva: | Biopaliva - ethylalkohol |
| Délka plamene: | 25 |
| Certifikát: | TÜV |
| Materiál provedení: | Ocel |
| Barva Kratki: | Černá |
| Výška cm: | 48 cm |
| Dostupnosť: | Skladom |