Individuálne poradenstvo
Viac ako 15 rokov skúseností
Držiteľ certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Farba: | čierna |
| Dĺžka: | 400 mm |
| hmotnosť: | 3,3 kg |
| Šírka: | 600 mm |
| Výška: | 90 mm |
| Hĺbka: | 126,5 mm |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Značka: | KRATKI |
| Farba: | čierna |
| Dĺžka: | 400 mm |
| hmotnosť: | 3,3 kg |
| Šírka: | 600 mm |
| Výška: | 90 mm |
| Hĺbka: | 126,5 mm |
| Dostupnosť: | Skladom |