Individuálne poradenstvo
Viac ako 15 rokov skúseností
Držiteľ certifikátu kvality ISO 9001
| Výrobca: | KRETZ |
| Výkon regulovateľný: | 8-14 kW |
| Účinnosť: | 73 % |
| Priemer dymovodu vonkajší: | 150 mm |
| Priemer externého prívodu vzduchu: | 100 mm |
| Výsuvné dvere: | Nie |
| Zadné prikladanie: | Nie |
| hmotnosť: | 145 kg |
| Súlad s normou ECODESIGN: | Áno |
| Zhoda s normou BImSchV 2: | Nie |
| Energetická trieda: | A |
| Výrobca: | KRETZ |
| Výkon regulovateľný: | 8-14 kW |
| Účinnosť: | 73 % |
| Priemer dymovodu vonkajší: | 150 mm |
| Priemer externého prívodu vzduchu: | 100 mm |
| Výsuvné dvere: | Nie |
| Zadné prikladanie: | Nie |
| hmotnosť: | 145 kg |
| Súlad s normou ECODESIGN: | Áno |
| Zhoda s normou BImSchV 2: | Nie |
| Energetická trieda: | A |