Individuálne poradenstvo
Viac ako 15 rokov skúseností
Držiteľ certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | PARKANEX |
| Materiál: | oceľový plech |
| Farba: | čierna |
| Tepelná odolnosť: | 600 °C |
| Výrobca: | BERTRAMS , PRODMAX |
| Hrúbka: | 2 mm |
| priemer: | 220 mm |
| Distribútor pre EÚ: | MBTerm-krby s.r.o. |
| Maximálny počet balení na 1 prepravu: | 8 |
| Dostupnosť: | Expedícia 5-15 pracovných dní |
| Značka: | PARKANEX |
| Materiál: | oceľový plech |
| Farba: | čierna |
| Tepelná odolnosť: | 600 °C |
| Výrobca: | BERTRAMS , PRODMAX |
| Hrúbka: | 2 mm |
| priemer: | 220 mm |
| Distribútor pre EÚ: | MBTerm-krby s.r.o. |
| Maximálny počet balení na 1 prepravu: | 8 |
| Dostupnosť: | Expedícia 5-15 pracovných dní |