Individuálne poradenstvo
Viac ako 15 rokov skúseností
Držiteľ certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | PRODMAX |
| Materiál: | oceľový plech |
| Farba: | čierna |
| Tepelná odolnosť: | 600 °C |
| Výrobca: | BERTRAMS |
| Hrúbka: | 2 mm |
| priemer: | 160 mm |
| Distribútor pre EÚ: | MBTerm-krby s.r.o. |
| Uhol: | 180 ° |
| Počet zlomov: | 3 |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Značka: | PRODMAX |
| Materiál: | oceľový plech |
| Farba: | čierna |
| Tepelná odolnosť: | 600 °C |
| Výrobca: | BERTRAMS |
| Hrúbka: | 2 mm |
| priemer: | 160 mm |
| Distribútor pre EÚ: | MBTerm-krby s.r.o. |
| Uhol: | 180 ° |
| Počet zlomov: | 3 |
| Dostupnosť: | Skladom |