(Vypredané) 1,0WK 150 koleno nastaviteľné 0-45° antikor dymovod

Komínová vložka – antikorový dymovod WZ hr. 1,"0 mm / Antikor 1.4404 určené na odvádzanie dymových plynov pre všetky druhy palív, ako je vykurovací olej",zemný plyn,svietiplyn,propán bután,uhlie,koks,brikety,drevo a ďalšie. ... viac

Identifikátor produktu: 20914075
Cena dopravy: 5,00 €

1,0WK 150 koleno nastaviteľné 0-45° antikor dymovod

Komínové vložky a dymovody s označením WZ sú určené na odvod dymových plynov pre všetky druhy palív, ako je vykurovací olej, zemný plyn, svietiplyn, propán bután, uhlie, koks, brikety, drevo a ďalšie. Všetky časti sú vyrobené z vysoko akostného antikorového plechu s hrúbkou 1 mm. Pozdĺžne spoje sú zvárané strojovo v ochrannej atmosfére zaisťujúcej vysokú pevnosť a životnosť spoja. Hrdlové spoje jednotlivých častí s dĺžkou 100 mm zaisťujú tesnosť a vynikajúcu pevnosť aj pri vysokých teplotách.

Použitie:

  • Systém je vhodný pre všetky druhy palív, ako je vykurovací olej, zemný plyn, svietiplyn, propán bután, uhlie, koks, brikety, drevo a ďalšie. 
  • Rekonštrukcia komínových telies, vložkovanie 
  • Novostavby 
  • Vzduchotechnika 

Značenie komínového systému podľa ČSN EN 1443 T600 N1 W 3 G300

Klapka s tiahlom reguluje priechod spalín do komína. Nastaviteľné antikorové koleno. Natočením segmentov dosiahnete potrebný uhol. Vhodné pre krbové vložky, pece, kotly na tuhé palivá.

Parametre