Individuálne poradenstvo
Viac ako 15 rokov skúseností
Držiteľ certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Výkon ohrievača: | 8 kW |
| Materiál: | oceľ |
| Účinnosť: | 78 % |
| Priemerná teplota spalín: | 265 °C |
| hmotnosť: | 110 kg |
| Priemer dymovodu vonkajší: | 150 mm |
| Emisie prachu: | 39 mg/m3 |
| Súlad s normou ECODESIGN: | Áno |
| Zhoda s normou BImSchV 2: | Áno |
| Energetická trieda: | A |
| Dostupnosť: | Expedícia 5-15 pracovných dní |
| Značka: | KRATKI |
| Výkon ohrievača: | 8 kW |
| Materiál: | oceľ |
| Účinnosť: | 78 % |
| Priemerná teplota spalín: | 265 °C |
| hmotnosť: | 110 kg |
| Priemer dymovodu vonkajší: | 150 mm |
| Emisie prachu: | 39 mg/m3 |
| Súlad s normou ECODESIGN: | Áno |
| Zhoda s normou BImSchV 2: | Áno |
| Energetická trieda: | A |
| Dostupnosť: | Expedícia 5-15 pracovných dní |