Individuálne poradenstvo
Viac ako 15 rokov skúseností
Držiteľ certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Výška cm: | 17.5 cm |
| Šířka cm: | 50 cm |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Materiál provedení: | Ocel |
| Hmotnost kg: | 40.8 kg |
| hmotnosť: | 40,8 kg |
| Šírka: | 500 mm |
| Výška: | 170,5 mm |
| Hĺbka: | 500 mm |
| Materiál: | oceľ |
| Palivo: | drevo |
| Značka: | KRATKI |
| Výška cm: | 17.5 cm |
| Šířka cm: | 50 cm |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Materiál provedení: | Ocel |
| Hmotnost kg: | 40.8 kg |
| hmotnosť: | 40,8 kg |
| Šírka: | 500 mm |
| Výška: | 170,5 mm |
| Hĺbka: | 500 mm |
| Materiál: | oceľ |
| Palivo: | drevo |