Individuálne poradenstvo
Viac ako 15 rokov skúseností
Držiteľ certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Výška cm: | 41.9 cm |
| Šířka cm: | 66 cm |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Materiál provedení: | Ocel |
| Hmotnost kg: | 17.7 kg |
| Materiál: | oceľ |
| Palivo: | tvrdé dřevo (vlhkost ? 20 %) |
| hmotnosť: | 17,7 kg |
| Výška: | 41,9 mm |
| Šírka: | 66 mm |
| Hĺbka: | 57,2 mm |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Značka: | KRATKI |
| Výška cm: | 41.9 cm |
| Šířka cm: | 66 cm |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Materiál provedení: | Ocel |
| Hmotnost kg: | 17.7 kg |
| Materiál: | oceľ |
| Palivo: | tvrdé dřevo (vlhkost ? 20 %) |
| hmotnosť: | 17,7 kg |
| Výška: | 41,9 mm |
| Šírka: | 66 mm |
| Hĺbka: | 57,2 mm |
| Dostupnosť: | Skladom |