Individuálne poradenstvo
Viac ako 15 rokov skúseností
Držiteľ certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 95.18 kg |
| Šířka cm: | 77.4 cm |
| Výška cm: | 46.8 cm |
| Materiál: | oceľ |
| Palivo: | drevo |
| hmotnosť: | 95 kg |
| Šírka: | 770,4 mm |
| Výška: | 460,8 mm |
| Hĺbka: | 770,4 mm |
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 95.18 kg |
| Šířka cm: | 77.4 cm |
| Výška cm: | 46.8 cm |
| Materiál: | oceľ |
| Palivo: | drevo |
| hmotnosť: | 95 kg |
| Šírka: | 770,4 mm |
| Výška: | 460,8 mm |
| Hĺbka: | 770,4 mm |