Individuálne poradenstvo
Viac ako 15 rokov skúseností
Držiteľ certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 195.8 kg |
| Šířka cm: | 106 cm |
| Výška cm: | 115.4 cm |
| Materiál: | oceľ |
| Palivo: | drevo |
| hmotnosť: | 195,8 kg |
| Šírka: | 1060 mm |
| Výška: | 1150,4 mm |
| Hĺbka: | 770,4 mm |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 195.8 kg |
| Šířka cm: | 106 cm |
| Výška cm: | 115.4 cm |
| Materiál: | oceľ |
| Palivo: | drevo |
| hmotnosť: | 195,8 kg |
| Šírka: | 1060 mm |
| Výška: | 1150,4 mm |
| Hĺbka: | 770,4 mm |
| Dostupnosť: | Skladom |