Individuálne poradenstvo
Viac ako 15 rokov skúseností
Držiteľ certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Výška cm: | 115.4 cm |
| Šířka cm: | 77.4 cm |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Hmotnost kg: | 137.94 kg |
| Materiál: | oceľ |
| Palivo: | drevo |
| hmotnosť: | 138,7 kg |
| Šírka: | 770,4 mm |
| Výška: | 1150,4 mm |
| Hĺbka: | 770,4 mm |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Značka: | KRATKI |
| Výška cm: | 115.4 cm |
| Šířka cm: | 77.4 cm |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Hmotnost kg: | 137.94 kg |
| Materiál: | oceľ |
| Palivo: | drevo |
| hmotnosť: | 138,7 kg |
| Šírka: | 770,4 mm |
| Výška: | 1150,4 mm |
| Hĺbka: | 770,4 mm |
| Dostupnosť: | Skladom |