Individuálne poradenstvo
Viac ako 15 rokov skúseností
Držiteľ certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | UNIFLAM |
| Materiál: | Oceľ |
| Výkon ohrievača: | 12 kW |
| Účinnosť: | 77 % |
| Emisie CO (pri 13% O2 ) v %: | 0.11 % |
| Priemerná teplota spalín: | 310 °C |
| Priemer dymovodu vonkajší: | 200 mm |
| hmotnosť: | 128 kg |
| Výsuvné dvere: | Nie |
| Záruka: | 5 rokov |
| Energetická trieda: | A |
| Súlad s normou ECODESIGN: | Áno |
| Zhoda s normou BImSchV 2: | Nie |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Značka: | UNIFLAM |
| Materiál: | Oceľ |
| Výkon ohrievača: | 12 kW |
| Účinnosť: | 77 % |
| Emisie CO (pri 13% O2 ) v %: | 0.11 % |
| Priemerná teplota spalín: | 310 °C |
| Priemer dymovodu vonkajší: | 200 mm |
| hmotnosť: | 128 kg |
| Výsuvné dvere: | Nie |
| Záruka: | 5 rokov |
| Energetická trieda: | A |
| Súlad s normou ECODESIGN: | Áno |
| Zhoda s normou BImSchV 2: | Nie |
| Dostupnosť: | Skladom |