Individuálne poradenstvo
Viac ako 15 rokov skúseností
Držiteľ certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Jmenovitý výkon: | 8 kW |
| Teplná účinnost: | 80.1 |
| Průměr vystupu spalin: | 150, 150 mm |
| Průtok hmoty spalin: | 7 g/s |
| Šířka cm: | 59.2 cm |
| Teplota spalin: | 279 °C |
| Koeficient EEI: | 106 |
| Vybaveni: | Příjem vzduchu,Ashpan,Načítání spalovací komory,Dekorativní skleněné sklo |
| Výška cm: | 125.2 cm |
| Rozsah tepelného výkonu: | 6.0 - 10.0 kW |
| Emise CO: | 1060 mg/m3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ): | 0.085 % |
| Emise NOx: | 102 mg/Nm3 |
| Emise OGC: | 86 Nm3 |
| Emise prachu mg/m3: | 30 mg/m3 |
| Max délka dřevěné palivo: | 35 cm |
| Teplný výkon pro vytápění pokojů: | 8 kW |
| Sezonní energetická účinnost: | 70 |
| Druh zasklení: | Napůl -rouda |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Barva obložení: | Bílý |
| Předni část: | Ocelové čelo s keramickým sklem |
| Zavírání: | Ano |
| Certifikát: | Ekodesign,Určeno pro zotavení,BImSchV 2,KRATKI PRO |
| Barva Kratki: | Černá |
| Hmotnost kg: | 174.42 kg |
| Výkon ohrievača: | 8 kW |
| Výkon regulovateľný: | 6 - 10 kW |
| Účinnosť: | 80 % |
| hmotnosť: | 180 kg |
| Priemer dymovodu vonkajší: | 150 mm |
| Priemerná emisia CO: | 1060 mg/m3 |
| Priemer externého prívodu vzduchu: | 100 mm |
| Súlad s normou ECODESIGN: | Áno |
| Zhoda s normou BImSchV 2: | Áno |
| Energetická trieda: | A |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Značka: | KRATKI |
| Jmenovitý výkon: | 8 kW |
| Teplná účinnost: | 80.1 |
| Průměr vystupu spalin: | 150, 150 mm |
| Průtok hmoty spalin: | 7 g/s |
| Šířka cm: | 59.2 cm |
| Teplota spalin: | 279 °C |
| Koeficient EEI: | 106 |
| Vybaveni: | Příjem vzduchu,Ashpan,Načítání spalovací komory,Dekorativní skleněné sklo |
| Výška cm: | 125.2 cm |
| Rozsah tepelného výkonu: | 6.0 - 10.0 kW |
| Emise CO: | 1060 mg/m3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ): | 0.085 % |
| Emise NOx: | 102 mg/Nm3 |
| Emise OGC: | 86 Nm3 |
| Emise prachu mg/m3: | 30 mg/m3 |
| Max délka dřevěné palivo: | 35 cm |
| Teplný výkon pro vytápění pokojů: | 8 kW |
| Sezonní energetická účinnost: | 70 |
| Druh zasklení: | Napůl -rouda |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Barva obložení: | Bílý |
| Předni část: | Ocelové čelo s keramickým sklem |
| Zavírání: | Ano |
| Certifikát: | Ekodesign,Určeno pro zotavení,BImSchV 2,KRATKI PRO |
| Barva Kratki: | Černá |
| Hmotnost kg: | 174.42 kg |
| Výkon ohrievača: | 8 kW |
| Výkon regulovateľný: | 6 - 10 kW |
| Účinnosť: | 80 % |
| hmotnosť: | 180 kg |
| Priemer dymovodu vonkajší: | 150 mm |
| Priemerná emisia CO: | 1060 mg/m3 |
| Priemer externého prívodu vzduchu: | 100 mm |
| Súlad s normou ECODESIGN: | Áno |
| Zhoda s normou BImSchV 2: | Áno |
| Energetická trieda: | A |
| Dostupnosť: | Skladom |