Individuálne poradenstvo
Viac ako 15 rokov skúseností
Držiteľ certifikátu kvality ISO 9001
Krbová mriežka so žalúziou 17 x 30 cm kovová lesklá pozlátená.Vnútorný rám je odnímateľný.
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 0.8 kg |
| Výška kapsy: | 15.2 cm |
| Typ: | Potažené |
| Šířka kapsy: | 27.5 cm |
| Šířka cm: | 30.1 cm |
| Velikost mřížky: | 17X30 |
| Aktívní pole mřížky: | 300 cm2 |
| Hloubka kapsy: | 4.5 cm |
| Vlastnost: | Shutter |
| Barva Kratki: | Zlatý |
| Výška cm: | 17 cm |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 0.8 kg |
| Výška kapsy: | 15.2 cm |
| Typ: | Potažené |
| Šířka kapsy: | 27.5 cm |
| Šířka cm: | 30.1 cm |
| Velikost mřížky: | 17X30 |
| Aktívní pole mřížky: | 300 cm2 |
| Hloubka kapsy: | 4.5 cm |
| Vlastnost: | Shutter |
| Barva Kratki: | Zlatý |
| Výška cm: | 17 cm |
| Dostupnosť: | Skladom |