Individuálne poradenstvo
Viac ako 15 rokov skúseností
Držiteľ certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | PRODMAX |
| Výrobca: | PRODMAX |
| Materiál: | DC01 |
| Palivo: | pelety |
| Hrúbka: | 1,2 mm |
| priemer: | 80 mm |
| Tepelná odolnosť: | 200 °C |
| Dostupnosť: | Expedícia 5-15 pracovných dní |
| Značka: | PRODMAX |
| Výrobca: | PRODMAX |
| Materiál: | DC01 |
| Palivo: | pelety |
| Hrúbka: | 1,2 mm |
| priemer: | 80 mm |
| Tepelná odolnosť: | 200 °C |
| Dostupnosť: | Expedícia 5-15 pracovných dní |