Individuálne poradenstvo
Viac ako 15 rokov skúseností
Držiteľ certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | PRODMAX |
| Distribútor pre EÚ: | MBTerm-krby s.r.o. |
| Výrobca: | PRODMAX |
| Materiál: | nerez 1.4404 |
| Hrúbka: | 0.6 mm |
| Tepelná odolnosť: | 450 °C |
| priemer: | 130 mm |
| Vnútorný rozmer redukcie: | 130 mm |
| Vonkajší rozmer redukcie: | 200 mm |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Značka: | PRODMAX |
| Distribútor pre EÚ: | MBTerm-krby s.r.o. |
| Výrobca: | PRODMAX |
| Materiál: | nerez 1.4404 |
| Hrúbka: | 0.6 mm |
| Tepelná odolnosť: | 450 °C |
| priemer: | 130 mm |
| Vnútorný rozmer redukcie: | 130 mm |
| Vonkajší rozmer redukcie: | 200 mm |
| Dostupnosť: | Skladom |