Individuálne poradenstvo
Viac ako 15 rokov skúseností
Držiteľ certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Jmenovitý výkon: | 10 kW |
| Koeficient EEI: | 111 |
| Verze: | Směrem dopředu |
| Teplota spalin: | 235 °C |
| Šířka cm: | 83.2 cm |
| Průtok hmoty spalin: | 9 g/s |
| Průměr vystupu spalin: | 200 |
| Teplná účinnost: | 83.6 |
| Sezonní energetická účinnost: | 74 |
| Velikost: | Velikost M |
| Vybaveni: | Příjem vzduchu,Dekorativní skleněné sklo,Ashpan,Načítání spalovací komory |
| Výška cm: | 120.4 cm |
| Teplný výkon pro vytápění pokojů: | 10 kW |
| Minimální aktívní pole mřížky vystupu: | 700 cm2 |
| Minimální aktívní pole mřížky vstupu: | 500 cm2 |
| Max délka dřevěné palivo: | 50 cm |
| Emise OGC: | 74 Nm3 |
| Emise NOx: | 135 mg/Nm3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ): | 0.082 % |
| Emise CO: | 1033 mg/m3 |
| Rozsah tepelného výkonu: | 7-13 kW |
| Druh zasklení: | Směrem dopředu |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Emise prachu mg/m3: | 28 mg/m3 |
| Hmotnost kg: | 160.02 kg |
| Barva Kratki: | Černá |
| Materiál provedení: | Ocel |
| Certifikát: | Ekodesign,BImSchV 2,Určeno pro zotavení |
| Zavírání: | Ne |
| Předni část: | Ocelová přední strana s hedvábným sklem |
| Barva obložení: | Černý |
| Výkon ohrievača: | 10 kW |
| Výkon regulovateľný: | 7 -13 kW |
| Materiál: | Ocel 4mm |
| Účinnosť: | 83 % |
| Priemerná teplota spalín: | 240 °C |
| Emisie prachu: | 28 mg/m3 |
| Emisie CO (pri 13% O2 ) v %: | 0.09 % |
| hmotnosť: | 160 kg |
| Priemer dymovodu vonkajší: | 200 mm |
| Súlad s normou ECODESIGN: | Áno |
| Zhoda s normou BImSchV 2: | Áno |
| Energetická trieda: | A+ |
| Samozatváranie dverí: | Nie |
| Napojenie do domu s rekuperáciou: | Áno |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Značka: | KRATKI |
| Jmenovitý výkon: | 10 kW |
| Koeficient EEI: | 111 |
| Verze: | Směrem dopředu |
| Teplota spalin: | 235 °C |
| Šířka cm: | 83.2 cm |
| Průtok hmoty spalin: | 9 g/s |
| Průměr vystupu spalin: | 200 |
| Teplná účinnost: | 83.6 |
| Sezonní energetická účinnost: | 74 |
| Velikost: | Velikost M |
| Vybaveni: | Příjem vzduchu,Dekorativní skleněné sklo,Ashpan,Načítání spalovací komory |
| Výška cm: | 120.4 cm |
| Teplný výkon pro vytápění pokojů: | 10 kW |
| Minimální aktívní pole mřížky vystupu: | 700 cm2 |
| Minimální aktívní pole mřížky vstupu: | 500 cm2 |
| Max délka dřevěné palivo: | 50 cm |
| Emise OGC: | 74 Nm3 |
| Emise NOx: | 135 mg/Nm3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ): | 0.082 % |
| Emise CO: | 1033 mg/m3 |
| Rozsah tepelného výkonu: | 7-13 kW |
| Druh zasklení: | Směrem dopředu |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Emise prachu mg/m3: | 28 mg/m3 |
| Hmotnost kg: | 160.02 kg |
| Barva Kratki: | Černá |
| Materiál provedení: | Ocel |
| Certifikát: | Ekodesign,BImSchV 2,Určeno pro zotavení |
| Zavírání: | Ne |
| Předni část: | Ocelová přední strana s hedvábným sklem |
| Barva obložení: | Černý |
| Výkon ohrievača: | 10 kW |
| Výkon regulovateľný: | 7 -13 kW |
| Materiál: | Ocel 4mm |
| Účinnosť: | 83 % |
| Priemerná teplota spalín: | 240 °C |
| Emisie prachu: | 28 mg/m3 |
| Emisie CO (pri 13% O2 ) v %: | 0.09 % |
| hmotnosť: | 160 kg |
| Priemer dymovodu vonkajší: | 200 mm |
| Súlad s normou ECODESIGN: | Áno |
| Zhoda s normou BImSchV 2: | Áno |
| Energetická trieda: | A+ |
| Samozatváranie dverí: | Nie |
| Napojenie do domu s rekuperáciou: | Áno |
| Dostupnosť: | Skladom |