Individuálne poradenstvo
Viac ako 15 rokov skúseností
Držiteľ certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Výkon ohrievača: | 15 kW |
| Výkon regulovateľný: | 7-18 kW |
| Materiál: | Litina |
| Účinnosť: | 80.2 % |
| Priemerná teplota spalín: | 288 °C |
| Emisie prachu: | 14 mg/m3 |
| Priemerná emisia CO: | 1388 mg/m3 |
| hmotnosť: | 150 kg |
| Priemer dymovodu vonkajší: | 180 mm |
| Súlad s normou ECODESIGN: | Áno |
| Zhoda s normou BImSchV 2: | Nie |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Značka: | KRATKI |
| Výkon ohrievača: | 15 kW |
| Výkon regulovateľný: | 7-18 kW |
| Materiál: | Litina |
| Účinnosť: | 80.2 % |
| Priemerná teplota spalín: | 288 °C |
| Emisie prachu: | 14 mg/m3 |
| Priemerná emisia CO: | 1388 mg/m3 |
| hmotnosť: | 150 kg |
| Priemer dymovodu vonkajší: | 180 mm |
| Súlad s normou ECODESIGN: | Áno |
| Zhoda s normou BImSchV 2: | Nie |
| Dostupnosť: | Skladom |