Individuálne poradenstvo
Viac ako 15 rokov skúseností
Držiteľ certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 293 kg |
| Výška cm: | 138.4 cm |
| Rozsah tepelného výkonu: | 9.0 - 24.0 kW |
| Max tlak práce: | 2 bar |
| Emise CO: | 1056 mg/m3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ): | 0.084 % |
| Emise NOx: | 122 mg/Nm3 |
| Emise OGC: | 60 Nm3 |
| Emise prachu mg/m3: | 22 mg/m3 |
| Max délka dřevěné palivo: | 50 cm |
| Minimální aktívní pole mřížky vstupu: | 210 cm2 |
| Minimální aktívní pole mřížky vystupu: | 420 cm2 |
| Teplný výkon pro vytápění pokojů: | 7 kW |
| Vybaveni: | Příjem vzduchu,Dekorativní skleněné sklo,Ashpan,Načítání spalovací komory |
| Koeficient EEI: | 108 |
| Teplota spalin: | 226 °C |
| Materiál provedení: | Ocel |
| Certifikát: | Ekodesign,Určeno pro zotavení,KRATKI PRO,BImSchV 2 |
| Zavírání: | False |
| Barva obložení: | Černý |
| Objem vody: | 45.5 l |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Druh zasklení: | Směrem dopředu |
| Sezonní energetická účinnost: | 72 |
| Teplná účinnost: | 82 |
| Průměrný výkon vody: | 13 kW |
| Průměr vystupu spalin: | 200, 200 mm |
| Šířka cm: | 100.1 cm |
| Jmenovitý výkon: | 20 kW |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 293 kg |
| Výška cm: | 138.4 cm |
| Rozsah tepelného výkonu: | 9.0 - 24.0 kW |
| Max tlak práce: | 2 bar |
| Emise CO: | 1056 mg/m3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ): | 0.084 % |
| Emise NOx: | 122 mg/Nm3 |
| Emise OGC: | 60 Nm3 |
| Emise prachu mg/m3: | 22 mg/m3 |
| Max délka dřevěné palivo: | 50 cm |
| Minimální aktívní pole mřížky vstupu: | 210 cm2 |
| Minimální aktívní pole mřížky vystupu: | 420 cm2 |
| Teplný výkon pro vytápění pokojů: | 7 kW |
| Vybaveni: | Příjem vzduchu,Dekorativní skleněné sklo,Ashpan,Načítání spalovací komory |
| Koeficient EEI: | 108 |
| Teplota spalin: | 226 °C |
| Materiál provedení: | Ocel |
| Certifikát: | Ekodesign,Určeno pro zotavení,KRATKI PRO,BImSchV 2 |
| Zavírání: | False |
| Barva obložení: | Černý |
| Objem vody: | 45.5 l |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Druh zasklení: | Směrem dopředu |
| Sezonní energetická účinnost: | 72 |
| Teplná účinnost: | 82 |
| Průměrný výkon vody: | 13 kW |
| Průměr vystupu spalin: | 200, 200 mm |
| Šířka cm: | 100.1 cm |
| Jmenovitý výkon: | 20 kW |
| Dostupnosť: | Skladom |