Individuálne poradenstvo
Viac ako 15 rokov skúseností
Držiteľ certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 257.34 kg |
| Výška cm: | 138.4 cm |
| Rozsah tepelného výkonu: | 7.0 - 19.0 kW |
| Max tlak práce: | 2 bar |
| Emise CO: | 1124 mg/m3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ): | 0.089 % |
| Emise NOx: | 146 mg/Nm3 |
| Emise OGC: | 59 Nm3 |
| Emise prachu mg/m3: | 25 mg/m3 |
| Max délka dřevěné palivo: | 50 cm |
| Minimální aktívní pole mřížky vstupu: | 180 cm2 |
| Minimální aktívní pole mřížky vystupu: | 360 cm2 |
| Teplný výkon pro vytápění pokojů: | 6 kW |
| Vybaveni: | Příjem vzduchu,Dekorativní skleněné sklo,Ashpan,Načítání spalovací komory |
| Koeficient EEI: | 112 |
| Teplota spalin: | 200 °C |
| Materiál provedení: | Ocel |
| Certifikát: | Ekodesign,Určeno pro zotavení,KRATKI PRO,BImSchV 2 |
| Zavírání: | True |
| Barva obložení: | Bílý |
| Objem vody: | 39 l |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Druh zasklení: | Směrem dopředu |
| Sezonní energetická účinnost: | 74 |
| Teplná účinnost: | 84.4 |
| Průměrný výkon vody: | 10 kW |
| Průměr vystupu spalin: | 200, 200 mm |
| Šířka cm: | 85.6 cm |
| Jmenovitý výkon: | 16 kW |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 257.34 kg |
| Výška cm: | 138.4 cm |
| Rozsah tepelného výkonu: | 7.0 - 19.0 kW |
| Max tlak práce: | 2 bar |
| Emise CO: | 1124 mg/m3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ): | 0.089 % |
| Emise NOx: | 146 mg/Nm3 |
| Emise OGC: | 59 Nm3 |
| Emise prachu mg/m3: | 25 mg/m3 |
| Max délka dřevěné palivo: | 50 cm |
| Minimální aktívní pole mřížky vstupu: | 180 cm2 |
| Minimální aktívní pole mřížky vystupu: | 360 cm2 |
| Teplný výkon pro vytápění pokojů: | 6 kW |
| Vybaveni: | Příjem vzduchu,Dekorativní skleněné sklo,Ashpan,Načítání spalovací komory |
| Koeficient EEI: | 112 |
| Teplota spalin: | 200 °C |
| Materiál provedení: | Ocel |
| Certifikát: | Ekodesign,Určeno pro zotavení,KRATKI PRO,BImSchV 2 |
| Zavírání: | True |
| Barva obložení: | Bílý |
| Objem vody: | 39 l |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Druh zasklení: | Směrem dopředu |
| Sezonní energetická účinnost: | 74 |
| Teplná účinnost: | 84.4 |
| Průměrný výkon vody: | 10 kW |
| Průměr vystupu spalin: | 200, 200 mm |
| Šířka cm: | 85.6 cm |
| Jmenovitý výkon: | 16 kW |
| Dostupnosť: | Skladom |