Individuálne poradenstvo
Viac ako 15 rokov skúseností
Držiteľ certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 266.1 kg |
| Koeficient EEI: | 107.5 |
| Vybaveni: | Příjem vzduchu,Dekorativní skleněné sklo,Načítání spalovací komory |
| Výška cm: | 140 cm |
| Rozsah tepelného výkonu: | 6.0 - 16.0 kW |
| Emise CO: | 1094 mg/m3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ): | 0.087 % |
| Emise NOx: | 119 mg/Nm3 |
| Emise OGC: | 46 Nm3 |
| Emise prachu mg/m3: | 27 mg/m3 |
| Max délka dřevěné palivo: | 50 cm |
| Minimální aktívní pole mřížky vstupu: | ≥700 cm2 |
| Minimální aktívní pole mřížky vystupu: | ≥900 cm2 |
| Teplný výkon pro vytápění pokojů: | 13 kW |
| Verze: | Pravá gilotina |
| Teplota spalin: | 233 °C |
| Barva Kratki: | Černá |
| Materiál provedení: | Ocel |
| Certifikát: | Ekodesign,Určeno pro zotavení,KRATKI PRO,BImSchV 2 |
| Zavírání: | True |
| Předni část: | Ocelová přední strana s hedvábným sklem |
| Barva obložení: | Bílý |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Druh zasklení: | Pravý roh |
| Sezonní energetická účinnost: | 71 |
| Teplná účinnost: | 81 |
| Průměr vystupu spalin: | 200 mm, 200 |
| Průtok hmoty spalin: | 12.4 g/s |
| Šířka cm: | 83.7 cm |
| Jmenovitý výkon: | 13 kW |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 266.1 kg |
| Koeficient EEI: | 107.5 |
| Vybaveni: | Příjem vzduchu,Dekorativní skleněné sklo,Načítání spalovací komory |
| Výška cm: | 140 cm |
| Rozsah tepelného výkonu: | 6.0 - 16.0 kW |
| Emise CO: | 1094 mg/m3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ): | 0.087 % |
| Emise NOx: | 119 mg/Nm3 |
| Emise OGC: | 46 Nm3 |
| Emise prachu mg/m3: | 27 mg/m3 |
| Max délka dřevěné palivo: | 50 cm |
| Minimální aktívní pole mřížky vstupu: | ≥700 cm2 |
| Minimální aktívní pole mřížky vystupu: | ≥900 cm2 |
| Teplný výkon pro vytápění pokojů: | 13 kW |
| Verze: | Pravá gilotina |
| Teplota spalin: | 233 °C |
| Barva Kratki: | Černá |
| Materiál provedení: | Ocel |
| Certifikát: | Ekodesign,Určeno pro zotavení,KRATKI PRO,BImSchV 2 |
| Zavírání: | True |
| Předni část: | Ocelová přední strana s hedvábným sklem |
| Barva obložení: | Bílý |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Druh zasklení: | Pravý roh |
| Sezonní energetická účinnost: | 71 |
| Teplná účinnost: | 81 |
| Průměr vystupu spalin: | 200 mm, 200 |
| Průtok hmoty spalin: | 12.4 g/s |
| Šířka cm: | 83.7 cm |
| Jmenovitý výkon: | 13 kW |
| Dostupnosť: | Skladom |