Individuálne poradenstvo
Viac ako 15 rokov skúseností
Držiteľ certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 215.88 kg |
| Koeficient EEI: | 107 |
| Vybaveni: | Příjem vzduchu,Dekorativní skleněné sklo,Ashpan,Načítání spalovací komory |
| Výška cm: | 126.8 cm |
| Rozsah tepelného výkonu: | 6.0 - 17.0 kW |
| Emise CO: | 1132 mg/m3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ): | 0.091 % |
| Emise NOx: | 111 mg/Nm3 |
| Emise OGC: | 44 Nm3 |
| Emise prachu mg/m3: | 18 mg/m3 |
| Max délka dřevěné palivo: | 40 cm |
| Minimální aktívní pole mřížky vstupu: | ≥700 cm2 |
| Minimální aktívní pole mřížky vystupu: | ≥900 cm2 |
| Teplný výkon pro vytápění pokojů: | 14 kW |
| Verze: | Pravý roh |
| Teplota spalin: | 265 °C |
| Šířka cm: | 90.9 cm |
| Barva Kratki: | Černá |
| Materiál provedení: | Ocel |
| Certifikát: | Ekodesign,Určeno pro zotavení,KRATKI PRO,BImSchV 2 |
| Zavírání: | False |
| Předni část: | Ocelová přední strana s hedvábným sklem |
| Barva obložení: | Černý |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Druh zasklení: | Pravý roh |
| Sezonní energetická účinnost: | 71 |
| Teplná účinnost: | 80 |
| Průměr vstupu: | 125 |
| Průměr vystupu spalin: | 200 mm, 200 |
| Průtok hmoty spalin: | 11.1 g/s |
| Jmenovitý výkon: | 14 kW |
| Dostupnosť: | Expedícia 5-15 pracovných dní |
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 215.88 kg |
| Koeficient EEI: | 107 |
| Vybaveni: | Příjem vzduchu,Dekorativní skleněné sklo,Ashpan,Načítání spalovací komory |
| Výška cm: | 126.8 cm |
| Rozsah tepelného výkonu: | 6.0 - 17.0 kW |
| Emise CO: | 1132 mg/m3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ): | 0.091 % |
| Emise NOx: | 111 mg/Nm3 |
| Emise OGC: | 44 Nm3 |
| Emise prachu mg/m3: | 18 mg/m3 |
| Max délka dřevěné palivo: | 40 cm |
| Minimální aktívní pole mřížky vstupu: | ≥700 cm2 |
| Minimální aktívní pole mřížky vystupu: | ≥900 cm2 |
| Teplný výkon pro vytápění pokojů: | 14 kW |
| Verze: | Pravý roh |
| Teplota spalin: | 265 °C |
| Šířka cm: | 90.9 cm |
| Barva Kratki: | Černá |
| Materiál provedení: | Ocel |
| Certifikát: | Ekodesign,Určeno pro zotavení,KRATKI PRO,BImSchV 2 |
| Zavírání: | False |
| Předni část: | Ocelová přední strana s hedvábným sklem |
| Barva obložení: | Černý |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Druh zasklení: | Pravý roh |
| Sezonní energetická účinnost: | 71 |
| Teplná účinnost: | 80 |
| Průměr vstupu: | 125 |
| Průměr vystupu spalin: | 200 mm, 200 |
| Průtok hmoty spalin: | 11.1 g/s |
| Jmenovitý výkon: | 14 kW |
| Dostupnosť: | Expedícia 5-15 pracovných dní |