Dodacie podmienky

Prepravné a balné tovaru

Náklady na balné sú kupujúcemu oznámené u každého tovaru v priebehu dokončenia objednávky, pred odoslaním tovaru, a to e-mailom, popr. telefonicky.

 • balné účtujeme vždy len raz, a to i v prípade balenia viacerých balíkov / paliet!
 • Balné v rámci SK

  Typ / hmotnosť Cena v Eur
  Balné do 50kg 5 €
  Balné špeciálne do 50 kg 15 €
  Balné špeciálne nad 50 kg 30 €
  Dobierka 2 €/6 €

  Cena vrátane 21 % DPH a vrátane palivových príplatkov a mýta! Pokiaľ je v informačnom paneli pri tovare uvedené “Doprava: Zadarmo” balné ani doprava sa neplatí! (Platí len pre maloobchod)

  5. Spôsob úhrady

 • v hotovosti na predajni
 • predfaktúrou
 • bankovým prevodom nad 190 eur
 • platobnou kartou
 • dobierkou

 • Neprevzatie zásielky na dobierku

  V prípade, že kupujúci objednaný tovar neprevezme, musí uhradiť odosielateľovi náklady na zabalenie, odoslanie a vrátenie zásielky. Táto kompenzácia je právne vymáhateľná, keďže nevyzdvihnutím tovaru kupujúci porušuje kúpnu zmluvu podľa § 2118 ods. 1 zákona č. 89/2012 Zb. občianskeho zákonníka (nového).


  Online platby pre nás zaisťuje platobná brána ComGate. Poskytovateľ služby, spoločnosť ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platobná inštitúcia pôsobiaca pod dohľadom Českej národnej banky. Platby prebiehajúce cez platobnú bránu sú plne zabezpečené a všetky informácie sú šifrované.

  Platba kartou

  Najrýchlejší spôsob platenia online. Do rozhrania platobnej brány ComGate zadáte číslo karty, dátum platnosti a CVC kód – tri čísla, ktoré nájdete v podpisovom prúžku na zadnej strane karty. Všetko je zabezpečené štandardom 3D Secure a tak budete najskôr požiadaní o zadanie číselného kódu, ktorý obdržíte SMSkou od svojej banky.

  Platba bankovým prevodom

  Okamžitá platba prostredníctvom internetového bankovníctva. Platobná brána ComGate vás presmeruje do vášho internetového bankovníctva, kde sa prihlásite ako obyčajne a tu potvrdíte už pripravený platobný príkaz.

  Po dokončení platby budete presmerovaní späť do obchodu. Platba je potvrdená okamžite, budeme bezodkladne pokračovať v realizácii objednávky.

  Kontakty

  ComGate Payments, a.s.
  Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
  E-mail: platby-podpora@comgate.cz
  Tel: +420 228 224 267

   

  Termín dodania tovaru

  Dodávky predmetu plnenia (objednaného tovaru) budú podľa dostupnosti tovaru realizované v čo najkratšom termíne, 2-7 pracovných dní, pričom termín dodania bude spresnený v potvrdení objednávky. "Dostupnosť: Skladom" uvedená pri výrobku znamená, že je tovar skladom na predajni alebo u výrobcu. Za splnenie objednávky sa považuje termín odoslania, nie termín doručenia (napr. dopravná služba doručuje do 24 hodín, Česká pošta podľa vlastných smerníc). Doklad o zaplatení tovaru a daňový doklad budú doručené s objednávkou. Náklady na dopravu sú kupujúcemu oznámené pred odoslaním tovaru e-mailom, popr. telefonicky.